Hytter | Velplassert mellom to av våre tre fjellsider i Kvitfjell finner du Yttersvingen, et leilighetskompleks med 38 leiligheter i høy standard og komfortabel innendørs parkering. Her har du alt du trenger i umiddelbar nærhet; skiutleie, sportsbutikk, skiskole, restauranter, kafeer, afterski og dagligvarebutikk med lokale varer. Alpinbakken er rett utenfor døren med barneområde for de minste og skiløyper innover fjellene.
Bygget står ferdig til vintersesongen 21/22, og kan bookes fra 15.11.2021. Illustasjons bildene kan avvike fra ferdig resultat.
Den nye eksklusive leiligheten byr på alt du trenger for å slappe av etter en lang dag i bakken. Leiligheten har to soverom, fem sengeplasser og 1 bad.
Stue:
Sofa
TV
Trådløse høyttalere
Kjøkken:
Kjøleskap med fryser
Komfyr
Micro
Oppvaskmaskin
Fullt utstyrt
2 soverom:
Soverom 1: Dobbeltseng 180 cm
Soverom 2: Familiekøye 140 cm nede og 90 cm oppe
1 bad:
Bad 1: Dusj, toalett
Øvrig informasjon:
Gratis WiFi
Skilockers
Oppvarmet garasje
Mulighet for lading av elbil
Husdyr er ikke tillatt
no
2
Datoer og gjester |
Om denne overnatting
i det nærliggende området
-
Bjønnlia 67Hytter368 mHerskapelig hytteglede på Kvitfjell Vestside. 6 soverom, 15 sengeplasser, 4 b...
-
BJØNNLIA 69Hytter379 mRomslig og flott frittstående hytte på Kvitfjell Vest med 4 soverom, 8-10 sen...
-
VestagardHytter403 mStorhytter på Kvitfjells solside, Vestsiden, som passer perfekt til storfamil...
-
Bjønnlia 85Hytter419 mLun og trivelig hytte med 4 soverom, 8-10 sengeplasser+ dobbel sovesofa i tv...
-
KvitbergetHytter559 mHytter og leiliegheter beliggende på Kvitfjells solside, Vestsiden. Hyttene ...
-
BukkerittetHytter559 mFlott storhytte med 5 soverom og 12-16 sengeplasser, 2 bad, badstue, vaskerom...