Nyttig kontaktinfo

Callsenter: 07080
Fra utlandet ring +47 612 49 000
Du får 6 valg (Press 9 for English menu) 

#1 - Hafjell Kvitfjell Booking
#2 - Hafjell Alpinsenter
#3 - Kvitfjell Alpinanlegg
#4 - Hafjell Skiskole
#5 - Kvitfjell Skiskole, Skiutleie & Sport
#6 - Gudbrandsgard Hotell Kvitfjell

Skipatrulje: 612 83 616
Ringebu taxi: 612 80 710
Legevakt 08-16: 61 28 39 10
Legevakt 16-08: 61 25 14 50

Kvitfjell alpinanlegg: kvitfjell@kvitfjell.no
Heiskort: heiskort@kvitfjell.no
Booking av treningstrasé: trening@kvitfjell.no
Hafjell Kvitfjell Booking: booking@hafjellkvitfjell.no
Sport 1 - skiutleie og sportsbutikk: sport1@kvitfjell.no 
Skiskole: skiskole@kvitfjell.no 
Gudbrandsgard Hotell: ggh@ggh.no

Odd Stensrud 
Daglig leder
odd@kvitfjell.no
+47 419 15 611

Jordi Somers
Salg og markedssjef Alpinco
jordi@alpinco.no
+47 920 38 981

Christian Bråtebekken
Pressekontakt
christian@alpinco.no
+47 402 37 036

Vibeke Fürst Holtmann
Salg og marked Kvitfjell
vibeke@alpinco.no
+47 924 05 729

Børson dagligvare: +47 948 08 877
Koia afterski: +47 917 32 345
Plaza og Skitorget skicafe: +47 48 22 33 77
Tyrihanstunet: +47 988 20 102 

Søkeresultater: